1

Nešiojamas skaitymo šviestuvas Baseus Mini Clip

13,90 €
Su mokesčiais Pristatymas 3-5 d. d.
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 4 vnt.
Kiekis

"Baseus" mini LED lemputė su spaustuku

Dėl tamsos negalite lengvai skaityti prieš eidami miegoti? Sprendimas - kompaktiška lempa su spaustuku, kuri yra visiškai mobili. Ji skleidžia tik tiek šviesos, kiek jums reikia, kad nevargintų akių ir netrukdytų miegoti partneriui.

Specifikacija

Prekės ženklas: Baseus

Įvesties srovė: 5 V

Šviesos spalva: 4000K

Svoris: 62 gramai

Medžiaga: ABS + PC

Galia: 3W

Akumuliatoriaus talpa: 350 mAh

Dydis: 290x43,8x30 mm

Įkrovimo laikas: 2 val.

Įvairūs panaudojimo būdai

Šviestuvas su spaustuvu skirtas daugeliui paskirčių. Jis puikiai tiks ne tik vakariniam skaitymui, bet ir grojimo muzikos instrumentu repeticijoms ar darbui prie rašomojo stalo.

Mobilumas

Dėl nedidelio svorio ir kompaktiško dydžio lempą galite lengvai pasiimti su savimi keliaudami, įsidėję ją į kuprinę ar krepšį. Jos dėka susikursite mobilią darbo vietą, kad ir kur būtumėte!

Patogumas ir saugumas

Apšvietimo intensyvumą galima nustatyti vienu iš trijų lygių. Tai reiškia, kad galite lengvai reguliuoti apšvietimo intensyvumą pagal savo pageidavimus, kad jis nekenktų akims. Šilta ir švelni 4000K šviesa apsaugo jas nuo skausmo ir nuovargio. Nesukelia atspindžių ir atšvaitų.

Įvairūs surinkimo būdai

Šviestuvą galite pritvirtinti ne tik prie spaustuko. Uždarytą jį galima naudoti kaip stalinį šviestuvą ir stabiliai pastatyti ant darbastalio ar kitokio stalo.

Lemputė pritvirtinta ant kojelės, pagamintos iš lanksčios medžiagos, kurią galima įvairiai lenkti ir nustatyti tobulą apšvietimo kampą. Aukštos kokybės silikoninis korpusas yra atsparus formos pokyčiams.

Patvarus akumuliatorius

Kad belaidė lemputė veiktų, jos nereikia prijungti prie elektros tinklo. Tai reiškia komfortą, nes nėra susipainiojusių laidų. Jame sumontuotas patvarus akumuliatorius, kurį galite įkrauti daugybę kartų. Jis yra didelės talpos, o visiškai įkrautas gali veikti nuo 5 iki 24 valandų (priklausomai nuo to, kokį šviesos lygį pasirinksite).

Didelis šviesos laukas

Šviestuvas puikiai apšviečia pakankamą paviršiaus plotą, o disko formos lęšis pasiekia kiekvieną kampą, todėl nelieka tamsių dėmių. Lęšis yra matinis, todėl sušvelnina intensyvų šviesos srautą, todėl jis malonus akiai.

Aukšta kokybė

Kiekviena detalė pasižymi aukšta kokybe. Segtukas pagamintas naudojant veidrodinę technologiją, kuri užtikrina lygią ir subtilią tekstūrą. Montuojant nereikia jokių specialių įrankių, mechanizmas veikia sklandžiai, o pritvirtinant prie stalo kampo nesukelia jo paviršiaus įbrėžimų.

DGRAD-0G
4 Prekės

Specifinė nuoroda

Komentarai (0)

Nešiojamas skaitymo...

13,90 €