1

"Baseus I-Wok Pro" šviestuvas pastatomas ant monitoriaus (screen bar)

37,90 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 1 vnt.
Kiekis
Paskutinė prekė

"Baseus I-Wok Pro" šviestuvas pastatomas ant monitoriaus

(angl. Baseus I-Wok Pro Monitor Lamp)

"Baseus I-Wok" monitoriaus lempa šviečia 45° kampu, todėl apšviečia jūsų darbo vietą, o ne naudojamą ekraną. Dėl to šviesa neatsispindi nuo ekrano, todėl apsaugomas jūsų regėjimas ir galite visiškai susitelkti į darbo funkcijų atlikimą. Šviesos kampą galite lengvai reguliuoti pagal savo poreikius.

Natūralus apšvietimas

Viso spektro LED šviesa imituoja natūralią saulės šviesą, todėl yra visiškai saugi ir patogi jūsų akims. Ra97 spalvų perteikimo indeksas reiškia, kad ji puikiai atkuria spalvas, todėl visi jos apšviečiami objektai visada atrodys beveik taip, tarsi būtų saulės šviesoje.

Pritaikykite apšvietimą pagal savo poreikius

Su "I-Wok" šviestuvu taip pat galite reguliuoti apšvietimą. Galite lengvai reguliuoti jos ryškumą ir spalvų "temperatūrą" nuo 3000K iki 6500K. Galite nustatyti ryškią, baltą šviesą arba, priešingai, tamsesnę ir "šiltesnę". Laisvai reguliuokite šiuos parametrus pagal savo poreikius ir pageidavimus. Jūsų pasirinktus ryškumo nustatymus galima įsiminti - net ir atjungus prietaisą nuo maitinimo šaltinio. Taigi jums nereikės jų kiekvieną kartą iš naujo reguliuoti.

Lengvas ir greitas įdiegimas

Labai didelis lempos privalumas - jos montavimo vieta. Ji itin paprastai montuojama tiesiai ant monitoriaus. Kartą sumontavus, jį visada galima pastatyti į reikiamą vietą. Visa tai reiškia, kad prietaisas neužims per daug vietos ant jūsų stalo. Šviestuvą galima tvirtinti prie 5-40 mm storio monitorių.

Tvirtas ir elegantiškas dizainas

Šviestuvas turi USB-C įvestį, todėl jos maitinimo šaltiniu galima naudoti net kompiuterį arba powerbanką. Komplekte taip pat rasite tinkamą kabelį. Šviestuvo gamybai naudota medžiaga - aukštos kokybės aliuminio lydinys, kuris užtikrina išskirtinį prietaiso patvarumą ir stilingą, elegantišką išvaizdą.

Prekės ženklas: Baseus

Pavadinimas: I-Wok Pro

Modelis: DGIWK-P01

Medžiaga: Aliuminio lydinys + ABS + PC

Spalva: Juoda

Vardinė įtampa: 5V

Vardinė galia: 5 W (maks.)

Šviesos šaltinis: LED

Šviesos diodų skaičius: 80

CRI: >97

Spalvų temperatūra: 3000K-6500K

Šviesos srauto vertė: iki 160 lm

Darbinė temperatūra: -10°C-40°C

Grynasis svoris: 480 g

Suderinama su ekranais kurių storis: 5-40 mm

Lempos dydis: 464x100 mm;

Plotis: 38mm;

Pakuotėje: šviestuvas, kabelis

DGIWK-P01
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Komentarai (0)

"Baseus I-Wok Pro"...

37,90 €