0

Universalus telefono laikiklis UGREEN LP494 ant dviračio ar paspirtuko vairo, juodas

14,29 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 1 vnt.
Kiekis
Paskutinė prekė

Universalus telefono laikiklis UGREEN LP494 ant dviračio ar paspirtuko vairo

Ar dažnai važinėjate dviračiu, ar esate užkietėjęs paspirtukininkas? Ugreen pristatomas įtaisas kaip tik jums. Stabilus ir tvirtas ant vairo tvirtinamas laikiklis - tai sprendimas, kuris leis jums, be kita ko, naudotis navigacija keliaujant. Be to, jums nereikės nerimauti dėl labai greito važiavimo nelygiu paviršiumi - įtaisas toks stabilus, kad veiksmingai išlaikys jūsų telefoną vienoje padėtyje.

"Ugreen" įtaisas užtikrins didelį prie jo pritvirtinto telefono stabilumą. Didelis privalumas yra galimybė pritaikyti laikiklį prie telefono - visa tai dėl universalios rankenos, kurią galima pritaikyti ekranams nuo 4,7 iki 6,8 colių. Nesijaudinkite dėl telefono sugadinimo - kampai ir nugarėlė apsaugoti nuo subraižymo. Taip pat labai patogu, kad telefoną galima laisvai nustatyti - visa tai dėl 360° pasukimo.

Tvirta konstrukcija

Laikiklį galima lengvai pritvirtinti prie dviračio ar motociklo vairo. Žiedas tvirtai užveržiamas, o jo vidinėje dalyje panaudota medžiaga, neleidžianti jam judėti, slysti ar slysti rėmu. Tai suteikia galimybę laisvai važiuoti, nesibaiminant, kad rankena susisuks ir telefonas nukris.

Keletas apsaugos funkcijų

Telefono laikiklio pritvirtinimas yra pirmasis žingsnis. Prisukę žiedą prie vairo, tereikia įstumti telefoną su tvirtinimo antgaliu. Išgirdę spragtelėjimą, galite būti tikri, kad mechanizmas buvo automatiškai užblokuotas, todėl telefonas bus saugus. Jei norite jį ištraukti, tiesiog paspauskite mygtuką ir atlaisvinkite užraktą. 

Svarbiausios savybės:

Mygtukas, kuriuo atlaisvinamas užraktas

Silikoniniai vairo dangteliai

Neslystantis telefono laikiklis

Patvarios medžiagos

Galima pasukti 360° kampu

Platus reguliavimo diapazonas

Nereikia jokių įrankių, todėl galima greitai nuimti ar perdėti ant kitos transporto priemonės

Specifikacijos:

Gamintojas: Ugreen

Tipas: Dviračio / paspirtuko laikiklis

Tvirtinimas: Ant vairo, prie kurio skersmuo 15-44 mm.

Suderinamumas su telefonais: Suderinamumas: 4,7 - 6,8 colių

Pakuotėje:

1 x laikiklis dviračiui / paspirtukui

LP494-5482
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Komentarai (0)

Universalus telefono...

14,29 €