1

Universalus nešiojamojo kompiuterio stovas Ugreen LP258, sidabrinis

18,90 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 2 vnt.
Kiekis
Paskutinė prekė

„UGREEN“ stovas leidžia stabiliai ir saugiai laikyti nešiojamąjį kompiuterį vertikalioje padėtyje. Dėl unikalaus dizaino stovas neužims daug vietos ant jūsų stalo ir užtikrins puikią ventiliaciją, neleisdamas jūsų prietaisui perkaisti. Naudodami rankenėlę, galite greitai ir lengvai sureguliuoti plotį pagal nešiojamojo kompiuterio storį.

Praktiškas aksesuaras

„UGREEN“ stovas išsiskiria savo funkcionalumu. Priedas leidžia saugiai laikyti nešiojamąjį kompiuterį, nesijaudinant dėl prietaiso perkaitimo. Naudodami stovą, galite lengvai prijungti nešiojamąjį kompiuterį, pavyzdžiui, prie adapterio, monitoriaus ar projektoriaus ir naudoti jį kaip stalinį kompiuterį. Kompaktiškas dydis ir galimybė pastatyti nešiojamąjį kompiuterį vertikalioje padėtyje užtikrina, kad stovas neužims daug vietos ant jūsų stalo.

Tvirta apdaila

Stovas pagamintas iš aliuminio lydinio, kuris prisideda prie jo ilgaamžiškumo. Neslystančios pagalvėlės garantuoja stabilumą, todėl jums nereikia jaudintis, kad sugadinsite savo prietaisą. Galimybė pastatyti nešiojamąjį kompiuterį vertikalioje padėtyje užtikrina gerą šilumos išsklaidymą, todėl jūsų prietaisas yra apsaugotas nuo perkaitimo. Rankenėlė leidžia lengvai reguliuoti stovo plotį. Į šį stovą galima įdėti 12-26 mm storio nešiojamuosius kompiuterius.

Specifikacija

Prekės ženklas: Ugreen.

Modelis: LP258.

Matmenys: 150 x 78 x 50 mm.

Svoris: 176 g.

Tinka: 12-26 mm storio prietaisams.

Medžiaga: aliuminio lydinys.

Spalva: sidabrinė.

ugstovas
2 Prekės

Specifinė nuoroda

Komentarai (0)

Universalus nešiojamojo...

18,90 €