0

Mobili saulės panelė (solar panel) Choetech 36w

135,80 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 1 vnt.
Šiuo metu domisi: 1 lankytojas (-ai).
Kiekis
Paskutinė prekė

Patogus ir efektyvus saulės įkroviklis (saulės panelė/solar panel), kurio efektyvumas siekia iki 20 %. Be to, ši 36 W nešiojamoji saulės baterija turi prievadus, suderinamus su daugeliu prietaisų. Įkraukite juo savo išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį ar bet kokį kitą nedidelės galios prietaisą (kuris gali būti įkraunamas per USB jungtį), kad ir kur būtumėte. 

Saulės šviesą (energiją) ir saulės panelę išnaudosite efektyviau jei turėsite vidutinės ar didelės talpos išorinę bateriją (power bank).

Skirta keliautojams

Ši 36 vatų saulės baterija gali įkrauti jūsų prietaisus per USB 3.0 ir USB-C jungtis. Nešiojamasis saulės kolektorius yra puikus pasirinkimas stovyklaujant, keliaujant kemperiu, taip pat yra geras pagalbininkas ilgų žygių - mėgėjams.

Nemokama energija

Masyvas su itin efektyviais nešiojamais saulės kolektoriais, kurie iki 20 % saulės šviesos (energijos) paverčia elektros energija. Šis nešiojamas, patogus prietaisas praktiškai be jūsų priežiūros automatiškai saulės šviesą paverčia švaria ir nemokama energija.

Optimalus veikimas

Kompaktiškas, sulankstomas ir su patogia rankena, todėl "Choetech" saulės įkroviklį lengva laikyti ir išsinešti bet kur. Gerai apgalvota konstrukcija su atramomis leidžia gauti kampą, kad įkroviklį kuo labiau veiktų saulės šviesa.

Savybės:

- Elegantiška išvaizda

- USB-C PD 3.0, USB QC 3.0

- Jungtys: 1x USB-A ir 1x USB-C

- Atsparus vandeniui

- Sulankstoma ir nešiojama forma

- Matmenys transportuojant: 36 x 19 x 3,5 cm

- Matmenys išskleidus: 95 x 36 x 0,5 cm

- Maksimali galia: 36 W

- Svoris: 1,55 kg

Pakuotėje:

Choetech saulės kolektorius

Vartotojo vadovas

Solarpanel36w
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Jums taip pat turėtų patikti

Komentarai (0)

Mobili saulės panelė (solar...

135,80 €