1

Baseus Big Energy MagSafe automobilinis laikiklis įkroviklis

28,90 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 3 vnt.
Kiekis

"Baseus" prekės ženklo gaminys yra ne tik laikiklis, bet ir indukcinis įkroviklis. Big Energy laikiklis-įkroviklis sukurtas specialiai 12-tos, 13-tos ir 14-tos serijos iPhone telefonams ir palaiko greitojo įkrovimo protokolą. MagSafe technologijos dėka jūsų išmanusis telefonas patikimai laikosi laikiklyje, todėl nereikia jaudintis, kad važiuojant nelygiu keliu jis nukris (jei naudojama su telefono dėklu - jis turi būti taip pat su MagSafe plėtiniu).

"Baseus" laikiklis ne tik stilingai atrodys jūsų automobilyje, bet ir neturės įtakos matomumui vairuojant. Big Energy yra nedidelis, todėl neužims daug vietos ir netrukdys oro ventiliacijos angoms, o 360° reguliavimo funkcija leidžia reguliuoti telefono padėtį taip, kad ji atitiktų jūsų poreikius. Dėl 3M juostos laikiklį-įkroviklę galite pritvirtinti ir prie prietaisų skydelio ar stalo.

Įkroviklyje yra keletas saugos funkcijų, kurios apsaugo telefoną nuo, pavyzdžiui, perkaitimo, perkrovimo, įtampos šuolio ir magnetinio lauko.

"Baseus" prekės ženklo laikiklis išsiskiria elegantiška ir minimalistine išvaizda. Metalo apdaila užtikrina gaminio ilgaamžiškumą, o stiklinis dangtelis traukia akį. Silikoninis skydelio apvadas užtikrina papildomą apsaugą. Sumani konstrukcija užtikrina reguliarų šilumos išsklaidymą, kad telefonas neperkaistų. Kita vertus, 3M juosta užtikrina stabilų tvirtinimą.

Prekinis ženklas: Baseus

Modelis: WXJN-01

Medžiagos: metalas, silikonas, stiklas, plastikas ir dažai

Spalva: juoda

Įvestis: 5V 2A, 9V 2A, 12V 1.67A

Maksimali išvesties galia: 15W max

Matmenys: 90.2 x 63 x 34.6 mm

Suderinamas: Apple iPhone 12-tos, 13-tos ir 14-tos serijos 

Tvirtinamas: oro ventiliacijos grotelės, prietaisų skydelis (3M lipnia juosta), ant stalo (3M lipnia juosta);

BBE-WXJN-01
3 Prekės

Charakteristikos

Tinkamas  įrenginiui
iPhone 12 Pro max
iPhone 12 arba 12 Pro
iPhone 12 mini
iPhone 13
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 mini
iPhone 14
iPhone 14 Plus
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro Max

Specifinė nuoroda

Jums taip pat turėtų patikti

Komentarai (0)

Baseus Big Energy MagSafe...

28,90 €