0

iOttie Easy One Touch 5 Air Vent Mount telefono laikiklis

31,50 €
Su mokesčiais

Telefono laikiklis tvirtinamas į oro ventiliacijos groteles

Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 3 vnt.
Kiekis

"iOttie Easy One Touch 5" telefono likiklis tvirtinimas į automobilio ventiliacijos groteles - juodas

Penktosios kartos geriausias iOttie automobilinis laikiklis - JAV populiariausiai parduodamas (bestseller'is) telefonų laikiklis, patikrintas daugelio vartotojų ir laiko.

Ypač vertinamas dėl paprastumo, patikimumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo, todėl pasirinkus jį - neliksite nusivylę. Universalus automobilinis laikiklis su oro ventiliacijos įtaisu Patentuota "One Touch" technologija leidžia lengvai ir patikimai pritvirtinti įrenginį 360° sukimosi kampas ir horizontalus / vertikalus matymo kampai Didesni griebtuvai su neslystančia danga apsaugo telefoną nuo įbrėžimų ir laiko jį tvirtai

Magnetinis kabelio laikiklis - galėsite tvarkingai laikyti įkrovimo laidus, kad jie nepasimestų

Suderinamas su iki 9,2 cm pločio prietaisais

Pakuotę sudaro: laikiklis

"iOttie" yra aukščiausios kokybės aksesuarų prekės ženklas, kurio būstinė įsikūrusi Niujorke. Įkurta 2010 m., bendrovė integruoja naująsias technologijas ir dizainą, kad sukurtų naujus gaminius, kurie yra patogūs naudoti ir pagerina kasdienį gyvenimą. Eksperimentuodama ir nuolat ieškodama naujų koncepcijų, "iOttie" buvo apdovanota 5 kartus iš eilės CES inovacijų garbės apdovanojimais nuo 2011 m. bei toliau rinkai pristato naujus gaminius. Šiuo metu "iOttie" produktų portfelis apima kelionių, išmaniųjų namų, lauko gyvenimo būdo produktų kategorijas ir juos galima įsigyti internetu ir didžiuosiuose mažmeninės prekybos tinkluose visame pasaulyje.

Musų atsiliepimas: naudosite jį ilgai, tad Jums tikriausiai nebereikės pirkti kito, tokio tipo laikiklio. Jis paprastas, patikimas ir ilgaamžis.

HLCRIO172
3 Prekės

Charakteristikos

Tinkamas  įrenginiui
Visiems iPhone įrenginiams

Specifinė nuoroda

Jums taip pat turėtų patikti

Komentarai (0)

iOttie Easy One Touch 5 Air...

31,50 €