0

Priklijuojamas AirTag dėklas - laikiklis dronams

4,90 €
Su mokesčiais
Atkreipkite dėmesį! Sandėlyje liko 1 vnt.
Kiekis
Paskutinė prekė

"Sunnylife" "AirTag" laikiklis dronams

Šis praktiškas "Sunnylife" laikiklis išsiskiria suderinamumu su įvairiais dronų modeliais ir buvo sukurtas specialiai "AirTag" lokatoriams. Naudojant aukštos kokybės klijus, priedas užtikrina neįtikėtiną stabilumą. Laikiklį lengva priklijuoti, kad AirTag būtų galima greitai pritvirtinti, o kai nereikia - patogiai išimti iš laikiklio.

Platus suderinamumas

Priedas suderinamas su įvairiais dronais ar kitais daiktai kuriais norite susirasti, jei pamesite. Pavyzdžiui, jį galite lengvai pritvirtinti prie DJI FPV, DJI Air 2S, DJI Mini 2, DJI Mavic 2, DJI Mavic Air 2, DJI Mavic Air 2, DJI Mavic Pro, DJI Phantom 4 Pro, FIMI X8 SE 2020, Autel EVO II serijos ir kt. Dabar galite lengvai pritvirtinti "AirTag" lokatorių prie savo įrenginio!

Paprastas tvirtinimas - neprilygstamas stabilumas

Laikiklis "Sunnylife" sukurtas specialiai "AirTag" lokatoriams - jis suteiks jums reikiamą praktiškumą ir stabilumą. Nesijaudinkite, kad jis nukris! Aukštos kokybės klijai užtikrina puikų lipnumą ir patvarumą, o nuėmus liks švarus drono paviršius. Laikiklio montavimas nesukels jums jokių problemų - tiesiog nuimkite apsauginį sluoksnį ir priklijuokite laikiklį prie įrenginio!

TY-Q9354
1 Vienetas

Charakteristikos

Tinkamas  įrenginiui
AirTag

Specifinė nuoroda

Komentarai (0)

Priklijuojamas AirTag...

4,90 €